Dokud všichni poslouchají, co říká strana

Ráno jako každé jiné. Student medicíny Song Jing-jie se v čínském Wu-hanu probouzí do dne, který stojí na samém začátku světové pandemie nového koronaviru. Čeká ho útěk, návrat, úmorné směny ve wuhanské nemocnici, přátelství s lékařem Li Wen-liangem, který jako první upozornil světovou veřejnost na existenci viru. A k tomu vláda, která se víc stará o svůj vlastní pozitivní obraz než o skutečné řešení situace. Lže a mlží. Stejně jako to udělá úplně jiná vláda v úplně jiné zemi o necelý rok později…

Povídku, kterou jsem napsala v únoru roku 2020 do soutěže OSKar facebookové skupiny pro začínající spisovatele Odstartujte svoji knihu, a jejíž téma znělo „poslední uzel“, si nyní můžete stáhnout jako e-book.

K dispozici je výběr z formátů EPUB, MOBI a PDF.

E-book můžete stahovat zcela zdarma. Pokud se vám bude líbit tak, že budete chtít podpořit moje psaní, můžete přispět libovolnou částkou do sbírky na PayPal zde:

Všechny vybrané peníze budou použity při finalizaci a vydání knihy s pracovním názvem Mistr, která už je v této chvíli celá dopsaná, pouze čeká na konečné úpravy, ilustrace, sazbu a tisk.

Nebo můžete o mém blogu, tomto e-booku či připravovaných projektech říct svým známým.

Nebo mi napište pár povzbudivých slov – na blog, na email či na facebook.

Každopádně zůstaňte v kontaktu a sledujte, co dalšího pro Vás na blogu (i jinde) chystám.

Děkuji!

Lenny Kavalířová

 

Zdarma – Stáhnout