Na čem pracuju (3.-17. května)

ukaž co dělášPo delší době mám zase pocit, že se věci posouvají dopředu. Nové vizitky, nové recenzní výtisky (Vílí kruhy i s podpisem od Temnářky a podmořskou záložkou a Pálenka od Matěje Hořavy, na oba jsem se moc těšila a za oba jsem strašně moc vděčná) a nové zkušenosti na obzoru. Jen to zdraví kdyby mě nezrazovalo…

Desátý díl rubriky, inspirované knihou Ukaž co děláš od Austina Kleona. Dřív každý týden, teď už jen jednou za dva týdny píšu o tom, na čem jsem posledních 14 dnů pracovala, co se mi podařilo a co ne, a jaké mám plány na další období.

Co jsem dělala?

1) korektury: první týden odpočinek, druhý týden opět v Rovnosti

2) knihyJak se zbavit starostí a začít žít (kousek), Svatyně (dočítám druhou polovinu a píšu recenzi), Čtyři louky (čtu několikrát a píšu recenzi) a Pálenka (první polovina). Vílí kruhy zatím čekají na poličce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA pálenka

3) psaní: Jiný proud – počátky zemědělství na Moravě, 8 tipů na muzejní noc a truhlářská stolice podle Adama Floriána (odesláno ke schválení). Tichý koutek – SEO není magie a velmi subjektivní recenze básně Čtyři louky od Dominika Marchy, další 2 články mám rozepsané. Plus 2x testovací článek.

4) weby: Tichý koutek – sepsala jsem nově stránku “o mně” + nabídku korektur a psaní. Naučila jsem se pracovat s Awesome fontem a hned jsem si nastylovala tlačítka sociálních sítí na oba weby. Dokončila jsem přesměrování článků ze starého Tichého koutku na tento nový (no jo, to už jsem měla mít hotové před půl rokem, když jsem se stěhovala). Měla jsem chuť udělat i víc, ale nezbyl by čas na psaní.

5) muzejní noc ani výlet s workshopem se nekonaly kvůli bolesti zad. Kupodivu jsou to jen občasné záchvaty (zato vždy těsně před akcí). Něco se mnou není v pořádku. Psychosomatika?

6) hledala jsem nové výzvy. Najednou je z čeho vybírat, jedna příležitost lepší než druhá. Zatím jsem zareagovala na 6, odpověděli a o testovací článek požádali 2. Držte mi palce.

7) jednoduché vizitky jsou na světě, hurá. Ještě chci něco doladit, ale aspoň už nemusím psát kontakty na kousky papíru

Inspirace:

Sova v síti – jeden z nej blogů pro webmastery (píše Marek Prokop)

Pavel Šenkapoun – obsahový marketing funguje (konkrétní případ)

Do čeho se chci pustit:

1) korektury: v Rovnosti opět naplno

2) knihy: Pálenka, Jak se zbavit starostí a začít žít (zase kousek) a pak už se těším na Vílí kruhy

3) psaní: nobelisti, recenze Svatyně a Pálenky. Hlavně ale dopsat druhý testovací článek.

4) weby: na Tichý koutek chci přidat seznam všech nobelistů. Chci překopat strukturu (oddělit knižní a pracovní články). Strukturu budu trošku předělávat i na Jiném proudu.

5) uspořádat „důležité papíry“ (účty, smlouvy): vytisknout co není, seřadit, zaarchivovat a zazálohovat na jednom místě. Už to plánuju dlouho, tak to chci konečně udělat. A hned potom chci postupně projít sešity a papíry, kde mám poznámky k osobnímu růstu. 90 % z toho už totiž nepotřebuju, nebo mám to stejné několikrát, takže protřídit, eliminovat.

6) navštívit živnostenský úřad, vzp, sociálku a poštu

7) naplánovat a vypsat beltinový a svatojánský bylinkářský výlet

8) akce: setkání u Staré hutě v Josefovském údolí

vizitka public
Nová vizitka. Jak se vám líbí?

 

 

Líbilo se? Pomohlo? Sdílej!

Chci napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *