Co píšu?

Píšu, kdykoliv můžu.

Na blogy, weby, do časopisů, pro vás.

Soutěžní povídku

V únoru 2020 jsem napsala povídku o tom, jak začala současná korona-pandemie a že vláda, která lže vlastním lidem, si nezaslouží dál vládnout. Povídka s názvem Dokud všichni poslouchají, co říká strana se v soutěži začínajících spisovatelů OSKar (Odstartujte Svoji Knihu) umístila na 14. místě.

Povídku ve formě e-booku si můžete nyní zdarma stáhnout.

KNIHU!

Útek do divočiny po česku? Jde to vůbec? Co najde kluk z města tam venku, za branami honosné vily, ve které do té doby žil? Co se tam všechno naučí? A hlavně – od koho?

Krátký román s pracovním názvem Mistr aneb Zápisky hlínařského učně.

Prvopis jsem dokončila v květnu 2019. Teď knihu čekají další úpravy.

O postupu a případném vydání vás budu včas informovat.

Kratší kreativní texty

Populárně-naučné články

Co na to říkají ostatní?

Připoj se k diskusi

One reply to “Co píšu?”

  1. Kerria says:

    Ahoj, děkuji za návštěvu a komentář. Blogosvět je určen pro blogery ze všech možných domén. Bohužel, pro nás – pár nadšenců – je nemožné sledovat všechno, a tak se ponejvíce objevují tipy z blog.cz, kde sídlí i náš Blogosvět a kde se orientujeme nejlépe. Potěší nás, když upozorníš na nějaký zajímavý článek nebo soutěž, které objevíš, ale můžeš tak jako dosud publikovat svoji TOPku a nám potom poslat jen odkaz na tento výpis.
    Vítáme jakoukoliv formu spolupráce, především příspěvky do stávajících rubrik (např. doporučení zajímavých blogů) a byli bychom velmi rádi, kdyby se na Blogosvětě prezentovalo více blogů a blogerů i z jiných domén než blog.cz. Před časem jsme také spustili projekt “Recenze blogovacích serverů” a stále hledáme blogery, kteří by byli ochotní do tohoto projektu přispět článkem.

    PS: Máš moc hezký a hlavně zajímavý blog. Ráda bych ho podrobněji prostudovala, snad najdu trošku času alespoň na některé rubriky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *