Teaser Tuesday 11: Následujte své srdce

teaser tueasdayPravidla:

  • Vezmi knihu, kterou momentálně čteš
  • Sdílej 2 věty z náhodně vybrané stránky
  • Vyvaruj se spoilerů!
  • Sdílej také název a autora knihy, aby si mohli ostatní TT účastníci tuto knihu přidat na své To Read Listy, pokud se jim podle ukázky zalíbí
  • Teaser Tuesday začal pořádat blog Should Be Reading

Dneska dočítám skvělou knihu, která se sice jmenuje velmi sluníčkově, ale ve skutečnosti je na své čtenáře docela tvrdá. Neslibuje žádné zázraky, spíš jistou odměnu za práci, kterou jsme sami na sobě ochotní udělat. Hodně brzy napíšu celou recenzi. Dnes posílám jen malé navnadění – 2 větičky, které hodně napoví:

“Náš hlavní úkol v životě není zbavit se hypotéky a rozšířit bazén. Jsme tady, abychom si navzájem pomáhali.”

Andrew Matthews: Následujte své srdce. Praha: MůjÚspěch.cz, 2012, str. 111-112

Jinak jsem dočetla Pí a jeho život a podívala se na S02e07 ze seriálu Vikings, a protože obojí bylo docela drsné, čtu teď na uklidnění nervů Svobodnej národ od Terryho Pratchetta. Na čtení mám času spoustu (jezdím každý den šalinou přes celé Brno), ale bohužel na recenzování mi nezbývá. Už se těším, jak to přes květnové volno napravím.

Jen telegraficky: v pátek jsem byla na setkání blogerů (nejen knižních) v čajovně U Zeleného lístku na Jaselské ulici v Brně. V čajovně jsem byla poprvé, příjemně mě překvapila. Na srazu jsem poprvé nebyla, takže jsem tak polovinu osazenstva znala – Taichi, Dana Hlouška, Matta, Temnářku, Dragell… Znala jsem i Lyru z blogu Lyra-journal.blog.cz, která to celé pořádala, a i když si to asi sama o sobě nemyslí, jako hostitelka byla naprosto skvělá … Celé to bylo skvělé, skvělé, skvělé, dokonce jsme si zahráli Dominion a Bang! a už teď se těším, až vás zase někde potkám.

Co čtete vy?

Líbilo se? Pomohlo? Sdílej!

Chci napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *