Na čem pracuju (srpen 2015)

ukaž co dělášOdpočatá po skvělé dovolené, ale se spoustou nedodělaných věcí za zády. I tak mám pocit, že něco skončilo a něco nového začíná. To bude tím novým školním rokem. Nová předsevzetí, jak si všechno líp zorganizuju a dodělám. Jak si ve  všem udělám pořádek…

Šestnáctý díl rubriky, inspirované knihou Ukaž co děláš od Austina Kleona. Dřív každý týden, teď už jen jednou za dva týdny píšu o tom, na čem jsem posledních 14 dnů (tentokrát měsíc) pracovala, co se mi podařilo a co ne, a jaké mám plány na další období.

Co jsem dělala?

1) korektury/editace: korektury v Rovnosti + editace knihy Jána Košturiaka Vlastní cestou – zase to pokročilo, ale pak jsem byla na dovolené. Musím se do toho zase pořádně opřít a dokončit to.

2) co jsem četla: chtěla jsem dočíst Vílí kruhy, ale zabavila mi je spolubydlící, které se moc líbí. Tak jsem se vrhla na Útěk do divočiny a Xenocidu od O. S. Carda. K tomu jsem přidala Debordelizaci hlavy od Ivo Tomana, Bohaté dítě chytré dítě od Kiyosakiho a Makom od Václava Cílka.

3) psaní: napsala jsem tipy na knihy o přírodě, článek o zemědělství starých Keltů a recenzi knihy o cestě železa Moravským krasem. Mám v zásobě i nějaké zajímavosti z dovolené, těšte se.

4) weby: na větší zásahy nebyl čas.

Návštěvnost za srpen: Tichý koutek – 945 UN/ 2174 návštěv, Jiný proud – 530 UN/ 735 návštěv.

5) uspořádat „důležité papíry“: účty a smlouvy mi moc nejdou, zase jen kousek, zato jsem si pěkně seřadila papíry z mé kariéry výživového poradce.

6) byt a osobní věci: smontovala jsem Billa knihovnu, koupila nový smetáček a lopatku, zreklamovala tenisky. Poslechla jsem doktorku a zašla na RTG páteře, snad mi zato dá poukázku na rehabilitaci.

7) dovolená v Rapoticích: byla dlouhá a skvělá. Jeden hodně dlouhý výlet a několik kratších, poflakování po Náměšti (hlavně po náměstí a zámeckém parku), dvakrát táborák, muzeum a povídání s pamětníky. Super. Fotky už jsou na FB, článek pošlu co nejdřív.

Na co se chystám:

1) korektury/editace: korektury v Rovnosti + editace knihy Jána Košturiaka Vlastní cestou – poslední úpravy a dokončování.

2) co budu číst: teď jsem rozečetla Xenocidu (3. díl Enderovy ságy), potom mám v plánu jednu knihu z nakladatelství Jan Melvil a jinak nevím, podle nálady.

3) psaní: opět začnu psát recenze, potom tu mám zápisky z dovolené a v hlavě si sumíruju jednu novou sérii článků – trochu o věcech co mám ráda, trochu o minimalismu a trochu o ohleduplnosti ke světu kolem.

4) weby: tak znovu: sepsat recenze do interaktivní tabulky. Na Jiný proud potřebuju dopsat pravidla copyrightu, protože se už moje pracně napsané články začínají objevovat jinde.

5) uspořádat – „důležité papíry“ (účty, smlouvy): zase aspoň kousek. A pak se chci vrhnout buď na knihovnu a nebo na šatník, oboje potřebuje přetřídit a eliminovat.

6) pozvat lidi na další bylinkový kurz

7) namalovat obraz (obrázek)

8) zorganizovat prckovy narozky s bojovkou a opíkáním “hadů”

9) o víkendu bude v Brně go turnaj, sice se nechystám hrát, ale určitě přijdu fandit a potkat se se známými a přáteli

10) zrekapitulovat a napsat další checklist

Jinak mám v plánu vyřešit pár drobností, co se mi tu nahromadily, ale to asi rozepisovat nebudu.

Rapotice

 

Líbilo se? Pomohlo? Sdílej!

Chci napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *