Výběr článků za březen a duben 2014

Minulý měsíc jsem vynechala, ale dnes se opět vracím s poměrně oblíbenou rubrikou “TOP články za minulý měsíc”. Čtu skutečně VELKOU spoustu zajímavých článků (nebo alespoň když mám na to čas), ať už na internetu nebo i v časopisech, jenomže už za pár dnů je vždycky nemůžu najít a zapomenu, kde jsem co četla.

Jednoho dne jsem tedy nejzajímavější články, místo toho abych je všechny zapomněla, poskládala do jednoho článku, abych se k nim mohla později vracet (až bude toho času zase víc) a spolu se mnou i vy, moji čtenáři. Snad vás inspirují! A pokud narazíte na nějaký zajímavý a napíšete sem odkaz, můžeme se inspirovat vzájemně…

Literatura a čtenářství

Psaní

Osobní rozvoj a podnikání

 Permakultura

Tichý koutek

Jak na tom byl v dubnu tento blog? Opět vás přišlo o trošku víc než minulý měsíc – 364 unikátních návštěv, 1599 návštěv, denní průměr 53 lidí. Mám obrovskou radost, že vás to se mnou baví!

Nejčtenější články byla recenze na Hříšky bílé lišky a první díl seriálu o laureátech Nobelovy ceny za literaturu. Další díl už se chystá! A taky další recenze – mám rozepsanou recenzi na Sandmana, Pí a jeho život a teď jsem se začetla do Čaroděje Zeměmoří.

No prostě – doufám, že se vám tu bude líbit i v květnu. Kdybyste měli jakýkoliv nápad, buď na recenzi nebo na článek, neváhejte a napište mi!

Zdraví

májová Lenny

 

Líbilo se? Pomohlo? Sdílej!

Chci napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *